بهترین لوازم جانبی لپ تاپ

 خرید لوازم جانبی لپ تاپ

لوازم جانبی شامل وسایلی است که بیشتر مواقع به آن‌ها نیاز داریم. در موقعیت‌های مختلف از کوله پشتی لپ تاپ گرفته تا کول‌ پد، همه و همه به کارمان می‌آید. برخی از اقلام مورد نیاز لپ تاپ ضروری هستند، اما خرید بعضی از مدل‌ها کاملا سلیقه‌ای است. در ادامه در مورد لیست انواع لوازم جانبی، نمایندگی لوازم جانبی و در نهایت در رابطه با محدوده قیمت و خرید لوازم جانبی لپ تاپ توضیحاتی را برایتان ارائه خواهیم کرد.
 

قیمت لوازم جانبی لپ تاپ

قیمت لوازم جانبی بسته به اینکه کدام لوازم جانبی را بخواهید، چه مدلی باشد و کیفیت آن چگونه باشد متغیر است. به عنوان مثال برای اطلاع از قیمت لوازم جانبی لپ تاپ می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:
 
کاور کیف لپ تاپ: قیمت کاور لپ تاپ از 20 هزار تومان شروع می‌‌شود و قیمت برخی مدل‌های کیف و کوله پشتی لپ تاپ به بیش از 2.5 میلیون تومان نیز می‌رسد.
درایو نوری: اگر به درایو نوری نیاز دارید بد نیست بدانید قیمت دی‌وی‌دی رایتر اکسترنال از 200 هزار تا 900 هزار تومان متغیر است.
هارد دیسک اکسترنال: اگر برای فایل‌های حجیم خود دنبال هارد اکسترنال هستید بد نیست بدانید قیمت این محصول از 500 هزار تا 5 میلیون تومان متغیر است.
کول پد: کول پد یا پایه خنک‌کننده یکی از مهمترین لوازم جانبی ضروری لپ تاپ است که خرید آن به همه کاربران توصیه می‌شود. بازه قیمتی کول پد از 30 هزار تومان شروع شده و به بیش از 600 هزار تومان نیز می‌رسد.
کیبورد: اگر کار با کیبورد لپ تاپ برای‌تان راحت نیست و دنبال صفحه کلید اکسترنال هستید، باید بدانید قیمت کیبورد از 18 هزار تومان تا بیش از 3 میلیون تومان متغیر است.
موس: اگر کار با تاچ‌پد لپ تاپ برای شما هم سخت است، می‌توانید به فکر خرید یک موس باشید. قیمت موس از 20 هزار تومان تا 4 میلیون تومان است.
 
منبع: